4349 Dekorelement
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 september 2021 -
6054 Dekorelement
Barock, trä, förgylld, 23x28 ca
Såld: 1.200 kr
Såldes den 24 februari 2020 -
9767 Dekorelement
Barock, längd: 100, djup: 52
Såld: 100 kr
Såldes den 19 november 2012
4032 Dekorelement
Barock, höjd: 47
Såld: 950 kr
Såldes den 7 mars 2011 -
2405 Dekorelement
Barockstil, Förgyllt trä, höjd: 37
Såld: 1.100 kr
Såldes den 25 maj 2009 -
7322 Dekorelement
Barockstil, längd: 100
Såld: 1.900 kr
Såldes den 18 februari 2008
1053 Dekorelement
2 st. trä, barockstil, längd: 45, höjd: 27 (skador)
Såld: 750 kr
Såldes den 14 januari 2008